Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ gravity aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 187 producten.
Douane CNC die Matrijs Gegoten Aluminium machinaal bewerken die de AutoMotoronderdelendienst bewerken
| Naam van het product: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | Weerstand tegen hoge temperaturen |
| Vormmateriaal: | metaalvorm |
aangepaste Znic Geplateerde van de de Drukmatrijs van A356 A360 het Afgietselvorm
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
Verloren Schuim 0.01mm de Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Tolerantiedruk
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | 0.01mm Tolerantie |
| Vormmateriaal: | EPS |
6063 Lm4-van de de Afgietselsversnellingsbak van de Aluminiuminvestering de Huisvestingsafgietsel
| productnaam: | De Afgietsels van de aluminiuminvestering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063 Lm4 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Van het de Legeringsafgietsel van het douanelm6 A206 Aluminium van de de Vormernst het Zandafgietsel
| Productnaam: | A206 het Afgietsel van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Aluminium drukgietvorm Planetaire versnelling Achterbehuising
| Productnaam: | Achterste behuizing van de planetaire uitrusting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Achterbehuising van het versnellingsapparaat |
Elektrische voertuigen Drukgietvormen Motoren Hoofdschaal
| Naam: | Motoren Hoofdschelp |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminium |
| Producten: | Hoofdschelp |
Van het de Lage Drukafgietsel van het Motoronderdelenaluminium het Vliegwielhuisvesting
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminium Lage Druk |
|---|---|
| Gebruik: | Motoronderdelen |
| Demoulding: | Automatisch |

