Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ gravity aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 187 producten.
Aluminium cilinderkop zwaartekracht gietvorm voor zandkernen
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Schimmelmateriaal: | 738H |
| Holte: | Enig of veelvoudig |
Aangepast Ontwerp die Vormen die voor Metaal maken Vlotte Oppervlakte gieten eindigen
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
De Vorm Lage Mislukking Rate Convenient Mold Unloading van de lage DrukCilinderkop
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Proces: | Ernstafgietsel, Lage Drukafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
ASTMB85-96 het Plateren van de Vormchrome van de elektrische apparatenal6063 Hoge Precisie
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Assortiment: | Hardware, Auto |
| Demoulding: | automatisch |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
De betrouwbare van de de Ernstmatrijs van het Aluminiumaluminium het Afgietsel Vlotte Oppervlakte eindigt
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| proces: | Gieten |
| voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
Van de de Ernst de Permanente Vorm van het elektronikaaluminium Deklaag van het het Afgietselpoeder
| Productnaam: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Het Grijze Ijzerafgietsel van het Cilinderkopaluminium/Aangepaste Metaaldelen
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |

