Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ gravity aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 187 producten.
Kies/Multi van het Afgietselvormen LKM van het Ernsta413 Aluminium de Vormbasis uit
| Productnaam: | De Vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
Aluminium-drukgietvorm voor het hoofdarm van de koelkernbox
| Productnaam: | Aluminium onder druk gieten |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminium A380 |
| product: | Hoofdkarosserie koelkernbox |
CT4-CT9 van het Afgietselvormen van het tolerantiemetaal het Afgietsel van de het Aluminiumernst
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
OEM New Energy van het de Matrijzenafgietsel van de Motorhuisvesting van de het Aluminiumvorm de Lage Druk
| Productnaam: | New Energy-Motorhuisvesting |
|---|---|
| Type: | Lage Drukafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
Van het het Aluminiummetaal van HRC45 A357 van het Afgietselvormen de Cilinderkopdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Van de de Huisvestingsdruk van de aluminiummotor van het de Matrijzenafgietsel het Afgietsel van de Vormlpdc
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium A380 |
| Product: | De Huisvesting van de aluminiummotor |
H97 van de het Afgietselvorm van de Lage Drukmatrijs de Steun van het het voertuigaluminium
| Productnaam: | De Steun van het voertuigaluminium |
|---|---|
| Type: | Het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs |
| Eigenschap: | Hoge precisie |
Op maat gemaakte oppervlakte afwerking Aluminium drukgietmachine blokken
| Productnaam: | Aluminium onder druk gieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Motorblokken |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium Dikte van de de Vorm de Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
Autodelen ADC5 ADC10 de Thermische behandeling van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Type: | Zandafgietsel |
| Toepassing: | Autodelen |

