Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ gravity aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 187 producten.
Hoge Stijfheids Permanente Vorm, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel Laag de Mislukkingstarief
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Precisieadc12 ADC10 Aluminium de Delen van het Afgietselmachines
| Productnaam: | Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst de Machinesdelen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Hoge Precisie |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Fijn beëindig de Vormen van het Douaneafgietsel, Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend Laag Mislukkingstarief
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Het autoafgietsel van de de Ernstmatrijs van het vervangstukkenlm20 Aluminium
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Demoulding: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de de Lage Drukmatrijs van het A360a356 LPDC Aluminium van het het Afgietselreductiemiddel de Achterhuisvesting
| naam: | Reductiemiddelen Achterhuisvesting |
|---|---|
| Druk: | LPDC-Afgietsel |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |

