Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ gravity aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 187 producten.
Aangepaste van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs Steun Één de Eindedienst
| Productnaam: | De Steun van de het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Product: | Aangepast |
OEM-metalen onderdelen Custom CNC-aluminium metalen spuitgietonderdelen Gietgietvormvorm maken
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Schimmelmateriaal: | 738H |
Op maat gemaakte gietvormen voor groot hoogwaardig metaal van aluminium
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterija356 A319 Aluminium het Afgietseldelen als Tekening
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Druk eindigt Cnc Machinaal bewerkte Aluminium Oppervlakte van de het Afgietseldouane
| Productnaam: | cnc machinaal bewerkt de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de de Ernstmatrijs van het hoge Precisienak80 H13 Aluminium het Afgietselproducten
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Voordelen: | Betere het gieten treksterkte; hogere Productie |
| Grootte: | Aangepast |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |

