Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 889 producten.
3D tekeningeneps de Vormiso9001 Certificatie van het Aluminiumafgietsel
| Modelnummer: | Vorm |
|---|---|
| product: | EPS de Vorm van het Aluminiumafgietsel |
| Materiaal: | Aluminium |
De verloren Schuimcnc van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs Vlotte Oppervlakte eindigt
| Productnaam: | CNC het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |
De naar maat gemaakte EPS Vormen van het Metaalafgietsel 500,000-1,000,000 Schoten
| Productnaam: | EPS de Vormen van het Metaalafgietsel |
|---|---|
| Type: | Naar maat gemaakt |
| Vormmateriaal: | EPS |
Tweede as Achterlaging Cap Truck And Auto Parts Gietvorm
| Naam van het product: | Achterste lagerkap van de tweede as |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
738H Metalen Gietmallen voor Cilinderkoppen met CNC Precisie
| Product name: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Schimmelmateriaal: | 738H |
| Holte: | Enig of veelvoudig |
Zeer nauwkeurige auto-onderdelen matrijzen Automotive bumper spuitgietmatrijs Op maat gemaakte kunststof matrijs voor carrosseriedelen
| Naam: | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Schimmel leven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Fabrikant van PVC-vormplastic spuitgietmatrijs voor autolampen/onderdelen Hoogwaardige aluminium auto-onderdelen matrijs
| Naam: | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Schimmel leven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Hoge Precisie die Vormen die voor Metaal maken Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp gieten
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Gebruikend de Matrijzenafgietsel die met lange levensuur van de Aluminiumernst Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |

