Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 889 producten.
Van de het Aluminium Lage Druk van het cilinderblok van het de Matrijzenafgietsel de Landbouwmachinesdelen
| productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Vormen met hoge weerstand van het het Schuimafgietsel van Motot de Huisvesting Verloren voor Automobielvervangstukken
| Productnaam: | EPS van de Motothuisvesting Schuimvorm |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
Automobiel de Huisvestingsvorm van de Vervangstukkenmotor door Verloren Schuim die OEM ODM gieten
| Productnaam: | EPS van de Motothuisvesting Schuimvorm |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |
ISO9001 4 het Afgietselvormen van het Cilinderkopvorm Verloren Schuim voor Automobielvervangstukken
| Productnaam: | Vorm van het Cilinderkop de Verloren Schuim |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |
Verticale Gescheiden Vormende Lijnvorm voor Automatisch Vormend Lijnmateriaal
| Naam van het product: | Verticaal-gescheiden Vormende Lijnvorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Motorbehuising Aluminium gietgietvorm
| Productnaam: | Motorhuisvesting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Onderstel voor het stuur van een voertuig met aluminium-autoonderdelen
| Naam van het product: | Subframe |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Motoronderdelen Motorfietscilinderkop Vorm Aluminium
| Productnaam: | MotorfietsCilinderkop |
|---|---|
| Type: | Gewone zandgieten |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Aluminiumlegeringen Verloren schuim gieten voor motorpompondelen
| Productnaam: | Verloren Schuimafgietsel |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminiumlegering |
| Ontvorming: | Automatisch |
Schuimvorm Verloren Schuim V Methode EPS Vorm Aluminium Gat Ontluchtingsplug 10mm
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Certificering: | ISO9001 |

