Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 879 producten.
Custom Aluminium OEM Cast Part Auto Product Alloys Die Casting Accessories
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Custom Aluminum Die Casting Parts Permanent Mold Casting Services
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
OEM de Gietende van het de Douanealuminium van Aluminiumdelen van het de Matrijzenafgietsel Huisvesting van de de Delenmotor
| Productnaam: | De Vorm van de motorhuisvesting |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Certificering: | ISO9001 |
Autocarrosseriedeeltjes Vervaardiger OEM Aluminium Gietstukken Service legering Gietstukken
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Aluminium Die Casting Of Car /Auto Spare Parts /Motor /Pump /Engine Parts
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Sterk aangepast aluminium legering gieten waterpomp lichaam behuizing
| Naam: | Housing van de waterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële sector |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
High Precision Custom Aluminum Die Casting Mold for Metal Parts
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Op maat gemaakte gietstukken van aluminiumlegering voor motorblokken
| Productnaam: | Onderdelen voor motoren |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Op maat gemaakte aluminium gietgietvorm voor auto-motoronderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |

