Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 879 producten.
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Lage van het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane het Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De Permanente van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs Aangepaste Grootte op hoog niveau
| Voordelen: | Hoge nauwkeurigheid; Betere het gieten treksterkte; hogere Productie |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Kleur: | Aangepast |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Elektronika, Meubilair
| Productnaam: | De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
Van het het Aluminiummetaal van ADC10 ADC12 A380 van het Afgietselvormen de Machinesdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
A356 de Legering van het Precisiealuminium het Gieten Metaal het Gieten Proces
| Producttype: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Materiaal: | A356 |
Laagdruk Aluminium legering gieten Gietvorming Vliegwiel Schelp
| Productnaam: | Gietvorming Vliegwiel schelp |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Laagdrukversnellingsbak Middelhuis Aluminium Gietvorm
| Productnaam: | Versnellingsbak Middenbehuising |
|---|---|
| Op maat: | Volgens vereiste |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Gegote onderdelen voor auto's van aluminiumlegeringen onder lage druk
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Toepassing: | Auto-onderdelen |
Achterste behuizing Schimmel Aluminium Gietoppervlak Afwerking
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Type: | Achterhuisvorm |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |

