Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 889 producten.
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Efficiency van de 50000 EPS van het Schotenleven Vormen de Hoge Productie van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Aangepast Ontwerp die Vormen die voor Metaal maken Sterkte Met grote trekspanning gieten
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Het Lichaamsvorm van de kneedbaar/Grijs Ijzerklep met het Schuim van het Matrijzenafgietsel het Verloren het Gieten Ontwerp van Procesmuold
| Naam van het product: | Kleplichaam |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Aangepast Ontwerp die Vormen die voor Metaal maken Vlotte Oppervlakte gieten eindigen
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
50000-100000 schoten Verloren Verloren het Schuimafgietsel van de Schuimvorm H13
| Productnaam: | Verloren Schuimvorm |
|---|---|
| Functie: | weerstand op hoge temperatuur |
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
Heet van het de Matrijzenafgietsel van het Agenta360 Aluminium de VormHuishoudapparaat
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
EPS van bouwmachines de Vormen van het Metaalafgietsel 50,000-100,000 Schoten
| Productnaam: | EPS de Vormen van het Metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
ADC12 de Veelvoudige Holte van Al Pressure Die Casting Mould, Eenheidsholte
| Productnaam: | Al Pressure Die Casting Mould |
|---|---|
| Materiaal: | ADC12 Al |
| Productmateriaal: | Aluminium |

