Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 895 producten.
Gietende Hulpmiddelen van het hamer de Hoofdmetaal, van het het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel de Vlotte Oppervlakte
| naam: | OEM/ODM de matrijzenafgietsel van het fabrieksaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Service: | OEM Aangepast ODM |
Van het de Huisvestingsaluminium van de tractorversnellingsbak van het de Matrijzenafgietsel de Vormsterkte Met grote trekspanning
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
OEM de Vorm van de Aluminiumbaar, de Vormontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Voertuigvorm
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
| proces: | Gieten |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Hoge Stijfheids Permanente Vorm, het Hulpmiddelontwerp van het Matrijzenafgietsel voor Auto
| Mould Life: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
OEM ODM Shell Lost Foam Aluminum Casting voor Autoindustrie
| Productnaam: | Vorkheftruckvervangstukken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Delenvorm van het hoge Prestatiesaluminium het Auto Anticorrosieve Langere Leven
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

