Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 889 producten.
Aluminium Alloy Casting Product Mould Maker Led Lighting Spare Part Metal Die Cast Die Custom Tool Mold Making Services
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Gepersonaliseerde productie van auto-onderdelen met een enkele holte
| Naam: | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Schimmel leven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Afgietsel van de de Kamermatrijs van de aluminiumlegering A360 3#Zamak het Hete
| Productnaam: | Het hete Afgietsel van de Kamermatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Fijn beëindig de Vormen van het Douanealuminium, de Vormenprecisie van het Schuimafgietsel het Machinaal bewerken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS-schuimvorm |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het gieterij de Automobielaluminium A380 A360 ADC12
| Productnaam: | Automobiel het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Ontvormen: | Automatisch |
CNC die van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Automobiele Vervangstukken machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
Plotseling - in werking gesteld Yl102-de Matrijzenafgietsel van het Gietvormaluminium voor Autovervangstukken
| Naam: | De Matrijzenafgietsel van het gietvormaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Van de het Aluminiummatrijs van de poederdeklaag ADC12 het Afgietselvorm
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
| Materiaal: | Aluminium ADC12 |

