Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 889 producten.
Verloren Schuimvorm en EPS van de Schuimvorm Aluminium Automobielvervangstukken
| Productnaam: | Verloren het Schuimvorm van Schuim/EPS |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
Op maat gemaakte aluminium legering Precision Die Casting Forge Machinery Part Mold Maker Housing
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
De Vormen van het metaalafgietsel voor Gieterij Aangepast van het het Zand Gietend Aluminium van Metaaldelen de Legeringsafgietsel
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
De aangepaste van het Afgietselvormen van het Groottemetaal Anticorrosieve Thermische behandeling
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Het Afgietsel en de Vormen van de aluminiumlegering met Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Aangepast Ontwerp die Vormen die voor Metaal maken Vlotte Oppervlakte gieten eindigen
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Koude van de de Legeringsmatrijs van het Kamer dik 3mm Aluminium het Afgietselvorm
| Aangepast: | ja |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Type: | Verloren Schuimafgietsel |
Thermische behandelingsodm die 3mm het Afgietselvorm huisvesten van de Drukmatrijs
| Type: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de de Ernstmatrijs van het douanea365 Aluminium van de het Afgietselbouw Delen Marine Hardware
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |

