Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium material die casting ] bij elkaar passen 939 producten.
Lage Druktolerantie 0.03mm het Afgietselproducten van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | het afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Eigenschap: | Hoge druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de het Aluminiummatrijs van de poederdeklaag ADC12 het Afgietselvorm
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
| Materiaal: | Aluminium ADC12 |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal dat Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp giet
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Van het de Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium Vervangstukken van het de Vorm de Industriële Meubilair
| Productnaam: | Het Afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De koude van het de Matrijzenafgietsel van het Agentaluminium van de de Producten Automotorfiets Lichte Delen
| Productnaam: | Het Afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de het Aluminiummatrijs van Pdchpdc het Afgietselvorm die Lage Druk bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het thermische behandelingsaluminium monteert autodelen achteraan
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Gebruikend de Matrijzenafgietsel die met lange levensuur van de Aluminiumernst Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Fijn beëindig de Vormen van het Douaneafgietsel, Matrijs Gegoten Aluminium Bewerkend Laag Mislukkingstarief
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |

