Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium material die casting ] bij elkaar passen 936 producten.
Het Afgietsel van de de Legeringsmatrijs van het Adc12a357 Astm B108 A380 Aluminium Marine Parts
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Toepassing: | Metaalhardware, Auto |
Aluminium-drukgietvorm voor het hoofdarm van de koelkernbox
| Productnaam: | Aluminium onder druk gieten |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminium A380 |
| product: | Hoofdkarosserie koelkernbox |
Op maat gemaakte oppervlakte afwerking Aluminium drukgietmachine blokken
| Productnaam: | Aluminium onder druk gieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Motorblokken |
autodelen A360 5052 Eps van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk Vorm
| Naam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
Hoogprecisie-vormfabrikant die aluminiumlegeringsvorm maakt
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Ontwerpsoftware: | CAD |
| Tekeningformaat: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
H13 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk de Productenstep IGS Tekening
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Demoulding: | automatisch |
Aluminium drukgietvorm Planetaire versnelling Achterbehuising
| Productnaam: | Achterste behuizing van de planetaire uitrusting |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Productassortiment: | Achterbehuising van het versnellingsapparaat |
Van de de Ernstmatrijs van het Adc12a325 Aluminium het Afgietsel Automobielcomponenten
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Metaalkleur: | Black metal |
Cnc die de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Autodelen machinaal bewerken
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Casting methode: | Casting |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |

