Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium material die casting ] bij elkaar passen 939 producten.
Van de het Aluminiumdruk van HRC45 ZL104 van het de Matrijzenafgietsel de de Vormboete eindigt
| Productnaam: | De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | ZL104 aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Metaaldelen A380 van het Afgietselproducten van de Aluminiummatrijs de Auto Autodelen
| Productnaam: | het afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Elektrische van het de Matrijzenafgietsel van het Platerenal6061 Aluminium de Vormcomponenten
| Productnaam: | De Componenten van de het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Metaalkleur: | Black metal |
Van de het Aluminium Lage Druk van het cilinderblok van het de Matrijzenafgietsel de Landbouwmachinesdelen
| productnaam: | A380 Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Precision Custom Metal Die Casting Service Aluminium roestvrij staal Zinklegeringsvormen voor gietonderdelen
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Schimmelmateriaal: | 738H |
Yl102 het Aluminiumlegeringen CNC die van het Matrijzenafgietsel Thermische behandeling machinaal bewerken
| Productnaam: | Yl102 het Aluminiumlegeringen van het Matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenafgietsel van de Adc3a380 Lage Druk anodiseren de het Aluminiumproducten
| Productnaam: | Het Afgietselaluminium van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De koude van de het Aluminiumdruk van de Kerndoos van het de Matrijzenafgietsel Oppervlakte van de de Vormthermische behandeling
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Modus vormgeven: | Die Casting |

