Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ aluminium material die casting ] bij elkaar passen 936 producten.
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
De Vormontwerp met hoge weerstand van het Matrijzenafgietsel, Matrijs het Gegoten het Bewerken Gebruiken Met lange levensuur
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor het Machinaal bewerken van Motorfiets Autovervangstuk
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Zand Gietende Ernst van de aluminiumlegering Gietende het Metaalvorm voor Auto Extra Gietende Delen
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatische |
Hoge Precisiematrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Metaal die Nauwkeurig Efficiënt Ontwerp gieten
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
Plotseling - in werking gesteld Yl102-de Matrijzenafgietsel van het Gietvormaluminium voor Autovervangstukken
| Naam: | De Matrijzenafgietsel van het gietvormaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Hardware Hoogprecisie Aluminium Lage Druk Gietgietwerk
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
OEM de Ontwerp Verloren van de het Aluminiumlegering van het Schuimzand Gietende Gegoten Huisvesting Matrijs
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Op maat gemaakte verwerking Nieuwe energie Automobil Die Casting Aluminium Alloy Die Casting Machine Mould
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |

