Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 777 producten.
Cnc die de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Autodelen machinaal bewerken
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Casting methode: | Casting |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Motorbehuising Aluminium gietgietvorm
| Productnaam: | Motorhuisvesting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De Weerstand van de de Vormcorrosie van de hoge PrestatiesCilinderkop met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| proces: | zwaartekracht gieten |
| Toepassing: | AUTO |
Precisie die de Vormweerstand machinaal bewerken Op hoge temperatuur van het Motorblok
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
De Vormen van het het Aluminiumafgietsel van Diy van motorfietsvervangstukken
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
EPS Mangatdekking van Verloren de VormenGietijzer van het Schuimafgietsel
| Naam: | Mangatdekking |
|---|---|
| Shap: | Ronde |
| Catingsmateriaal: | Gietijzer |
Laag van het de Matrijzenafgietsel van de Onderhoudsdruk de Vormaluminium die het Gieten Thermische behandeling machinaal bewerken
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Toepassing: | AUTO |
Van de het Aluminiumernst van het douanemetaal van het de Matrijzenafgietsel de Hardheidseps Hoog Materiaal
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Metaalkleur: | Zwart metaal |
De ruwe Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Ontwerpdruk
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | CAR |
CNC van de de Holtevorm van het motorfietsaluminium Multi de Motorfietshuisvesting van het Deelmetaal
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |

