Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 777 producten.
Precisie die Diy-de Vormenweerstand machinaal bewerken Op hoge temperatuur van het Aluminiumafgietsel
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Custom Aluminium OEM Cast Part Auto Product Alloys Die Casting Accessories
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM ODM Verloren Schuim 50000 de Matrijzenafgietsel van het Schotenaluminium
| Productnaam: | Verloren Schuimvorm |
|---|---|
| De dienst: | OEM \ ODM |
| Het vormleven: | 50000-100,000 schoten |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mould Voor Fiets Met Elektrische Auto Motorfiets
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Douaneafgietsel voor Cilinderkop
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| proces: | zwaartekracht gieten |
| Toepassing: | AUTO |
De vlotte Oppervlakte beëindigt van de de Vormmatrijs van de Aluminium de Multiholte Vervangstukken van de het Afgietselmotorfiets
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Hoge Precisie 6061 het Aluminiumlegering van AL Cylinder Head Mold ASTMB597-98
| Type: | Zandafgietsel |
|---|---|
| Productmateriaal: | ASTMB597-98 aluminiumlegering |
| Demoulding: | automatisch |
De Hoge Precisievorm van het machinesdeel, Aluminiumvorm die Ruw Ontwerp maken
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | AUTO |
Zand die van de de Drukmatrijs van DIN AISI ASTM het Afgietselvorm vernietigen
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Het gieten van Aluminiumdelen Matrijs Gegoten het Bewerken Startmotor die Automatische Demoulding huisvesten
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |

