Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ precision aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 786 producten.
Het Aluminiumlegering die van het motorfietskader ADC3 CNC gieten die CNC Malen machinaal bewerken
| productnaam: | het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356 T6 |
| Toepassing: | Industriële Materiaaltoebehoren |
Adc6 van het het Metaalafgietsel van de Aluminiumlegering Thermische behandeling van de Vormen de Autodelen
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
CT4-CT9 van het Afgietselvormen van het tolerantiemetaal het Afgietsel van de het Aluminiumernst
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Kies/Multi van het Afgietselvormen LKM van het Ernsta413 Aluminium de Vormbasis uit
| Productnaam: | De Vormen van het aluminiumafgietsel |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | Hardware, Auto |
738H Metalen gietvormen voor cilinderkoppen met een levensduur van 500K-1M
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Schimmelmateriaal: | 738H |
| Holte: | Enig of veelvoudig |
Zorgvuldige van de de Ernstmatrijs van het Ontwerpaluminium van de het Afgietselcilinder het Blokafgietsel en Vorm
| Productnaam: | Het Afgietsel van de ernstmatrijs |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de het Aluminiummatrijs van de Auto-industriethermische behandeling het Afgietselvorm
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiummateriaal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
aangepaste Znic Geplateerde van de de Drukmatrijs van A356 A360 het Afgietselvorm
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
Het geschotene Ontploffingsstep Afgietsel van de de Drukmatrijs van het Tekeningsaluminium
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het het Afgietselhulpmiddel van de A356.0zl101 Matrijs van het het Ontwerpvoertuig de Delen van de de Landbouwmachine
| Productnaam: | het hulpmiddelontwerp van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |

