Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem casting aluminum parts ] bij elkaar passen 889 producten.
Het gieten van Aluminiumdelen Matrijs Gegoten het Bewerken Startmotor die Automatische Demoulding huisvesten
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
A380 A360 Gegote aluminiumlegeringen Automotive componenten
| Naam: | Aluminiumlegeringen voor gietgieten |
|---|---|
| Toepassing: | Automobielcomponenten |
| Materiaal: | A380 A360 |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
OEM van het de Doosmetaal van de Tractortransmissie van het Afgietselvormen de Aangepaste Grootte
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
EPS het Aluminium van de Vorm Materiële Auto Matrijs Gegoten het Bewerken Corrosieweerstand
| Productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Fijn beëindig Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken met Nauwkeurigheid en Dimensionale Stabiliteit
| Naam van het product: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Demoulding: | Automatische |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm bewerken
| Naam van het product: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Industrieel Matrijs Gegoten Aluminium die Hoge Nauwkeurige gemakkelijk Geassembleerde Vormgrootte bewerken
| Naam van het product: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |

