Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem casting aluminum parts ] bij elkaar passen 889 producten.
Aluminiumlegeringen Verloren schuim gieten voor motorpompondelen
| Productnaam: | Verloren Schuimafgietsel |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminiumlegering |
| Ontvorming: | Automatisch |
Vervangstukken van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumal6063 de Koude Kamer
| Productnaam: | het koude afgietsel van de kamermatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium Al6063 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
OEM Custom Aluminum Die Casting Parts Permanent Mold Casting Services
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
CNC Draaibank die ADC12-het Afgietselvorm machinaal bewerken van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | ADC12 aluminium spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ADC12 Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mould Voor Fiets Met Elektrische Auto Motorfiets
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM-diensten Op maat gemaakt aluminium legering gietstukken Vorm voor motorfiets auto gietstuk
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van de mal: | 50,000-100,000 schoten |
OEM Custom Metal Aluminium Die Casting Low Pressure Casting Mold Factory
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
De Vorm van de metaal Hoge Precisie, Matrijs het Gegoten Aluminium gemakkelijk Geassembleerd Bewerken
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Automatrijs Gegoten Aluminium die het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |

