Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ oem casting aluminum parts ] bij elkaar passen 895 producten.
A413 Aluminiumernst die het A356 Gegoten Blok van de Aluminiummotor gieten
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Adc12a380 Opnieuw te gebruiken Gietend Aluminium in de Lage druk van Staalvormen
| Productnaam: | Gietend Aluminium in Staalvormen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
CNC Auto van het het Afgietselaluminium van de Draaibankmatrijs Vorm 0.005~0.1mm Tolerantie
| Productnaam: | Het Aluminiumvorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Gegote aluminiumlegeringen voor Chevy Ford Jeep
| Productnaam: | Aluminiumlegeringen cilinderkop |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegeringen |
| Toepassing: | Chevy Ford Jeep |
Aluminiumclutch voor het gieten van permanente malen onder lage druk
| Naam van het product: | Aluminium voor het gieten van permanente vormen |
|---|---|
| aangepast: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Aluminium |
Die Cast Aluminium Alloys Verhoog H Dual Drive Front And Rear Housing
| Productnaam: | H Dual Drive voor- en achterbehuizing |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegeringen |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Legeringen met grote trekspanning van het Sterktea380 de Matrijs Gegoten Aluminium
| Productnaam: | Matrijs Gegoten Aluminiumlegeringen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
A356 Permanente Vorm het Gieten Aluminiumct4-ct6 Tolerantie
| Productnaam: | Permanent Vorm Gietend Aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | A356 |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Autodelen Engels-AC 46100 Engels-AC 46000 Gegoten het Aluminiumlegeringen van de Cilinderkopvorm Matrijs
| Productnaam: | Matrijs Gegoten Aluminiumlegeringen |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Toepassing: | Auto |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |

