Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting machines mould ] bij elkaar passen 316 producten.
Het verticale Schachtdoos Matrijs Gegoten Bewerken, de Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
|---|---|
| Modus vormgeven: | Die Casting |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Fijn beëindig van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs de Thermische behandelingsoppervlakte 500000-1000000 Schoten
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvormen: | Automatisch |
De auto van het de Matrijzenafgietsel van het Delenaluminium Dikte van de de Vorm Gemiddelde Muur >3mm
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Metalen kleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Anticorrosieve het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Product: | Voertuigvorm |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Precisie die A380-het Afgietselvorm machinaal bewerken van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Lage van het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane het Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Motorhuisvorm Die Cast Aluminium Alloys Low Pressure
| Naam van het product: | Motorbehuizingsvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Voertuigen Aluminium legering Viercilindermotor Lage druk Giet
| Productnaam: | Viercilindermotor |
|---|---|
| Vormtyp: | Schimmel van zandgieten |
| Materiaal van het product: | Staal |

