Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting machines mould ] bij elkaar passen 316 producten.
LPPM Low Pressure Permanent Mold Motor Shell
| Naam van het product: | LPPM Laagdruk Permanente Schimmel |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
De Vorm die van het lage Drukaluminium, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
CNC Draaibank die ADC12-het Afgietselvorm machinaal bewerken van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | ADC12 aluminium spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ADC12 Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
Pas Zand aan die en Versnellingsbakvorm gieten machinaal bewerken door Ernst/Lage Drukafgietsel
| productnaam: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaalvorm |
| Type: | Speciaal Afgietsel |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Nauwkeurigheidsaluminium, de Vorm Laag Onderhoud van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvormen: | Automatisch |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Laag Onderhoud van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
OEM ODM Custom Hoogdruk Aluminium Die Casting Mould Alloy Mould Voor Autoonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Het verticale Schachtdoos Matrijs Gegoten Bewerken, de Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
|---|---|
| Modus vormgeven: | Die Casting |
| Productmateriaal: | Aluminium |

