Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure die casting machines mould ] bij elkaar passen 316 producten.
OEM Verloren Vormen van het Schuimafgietsel, van het de Vormwater van het Matrijzenafgietsel de Drijvende kracht van de Pompdelen
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
Van de het Aluminiummatrijs van Adc3gdc van de het Afgietselvorm het Verloren Schuim die AutoCAD gieten
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Software: | AutoCAD, UG, pro-E, Solidworks |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het thermische behandelingsaluminium 50,000-100,000 Schoten
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| assortiment: | Industriële motorfiets, licht, meubilair |
| Aangepast: | Ja |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Aluminium Die Casting Of Car /Auto Spare Parts /Motor /Pump /Engine Parts
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Aanbevolen autoonderdelen CNC Vierachsbewerking Aluminiumlegering Gietgietprofiel Hardware Polijstvormverwerking Gietdiensten
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Autocarrosseriedeeltjes Vervaardiger OEM Aluminium Gietstukken Service legering Gietstukken
| Naam van het product: | Op maat gemaakte gietonderdelen |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole: | 100% inspectie |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Cnc die de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Autodelen machinaal bewerken
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Casting methode: | Casting |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Druk de Grote Aluminium Automatische Demoulding
| Naam: | Grote het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Druk: | Lage Druk |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Druk eindigt Cnc Machinaal bewerkte Aluminium Oppervlakte van de het Afgietseldouane
| Productnaam: | cnc machinaal bewerkt de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |

