Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 121 producten.
LPDC motoronderdelen voor laagdrukgietvormen
| Productnaam: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | LPDC |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
HT200 Drukgietvorm Grijs ijzeren versnellingsbakbehuizing
| Productnaam: | Gieterij Aluminium Gietwerk onder lage druk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Productassortiment: | Elektrisch aandrijvende motoren |
Van de het Afgietselcilinder van de thermische behandelings Lage Druk het Blok Automobiele delen
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het thermische behandelingsaluminium monteert autodelen achteraan
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
CNC die de Autovorm van het de Matrijzenafgietsel van het Delenaluminium machinaal bewerken
| NAAM: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | aluminiumlegering |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Lage Druktolerantie 0.03mm het Afgietselproducten van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | het afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Eigenschap: | Hoge druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs het Gegoten Aluminium Front Bracket
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A380 A413 |
| Demoulding: | Automatisch |
ODM van het de Matrijzenafgietsel van de Cilinder Lage Druk de Vormlkm HASCO CN Basis
| Productnaam: | De automobielvorm van het de Matrijzenafgietsel van de Delendruk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |

