Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 121 producten.
Van de het Aluminiummatrijs van de hoge Precisie Lage Druk van de het Afgietselvorm de Autodelen
| Naam: | De Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Op maat gemaakte verwerking Nieuwe energie Automobil Die Casting Aluminium Alloy Die Casting Machine Mould
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterija356 A319 Aluminium het Afgietseldelen als Tekening
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Drukgdc Aluminium de Versnellingsbak van het Afgietselsinotruk
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Product: | Sinotrukversnellingsbak |
Het Aluminium die van de gieterij Lage Druk de Elektrische Huisvesting van de Aandrijvingsmotor gieten
| Productnaam: | Het Aluminiumafgietsel van de gieterij Lage Druk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Assortiment: | De elektrische Huisvesting van de Aandrijvingsmotor |
het Aluminium die van de douane Lage Druk Front Automotive Car Line gieten
| Productnaam: | Het Afgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Gebruik: | Automobielautolijn |
| Ontvormen: | Automatisch |
De Legering die van het tolerantiect4 Yl102 Aluminium het Afgietsel van het Lage Drukaluminium gieten
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie CT4 |
| Demoulding: | Automatisch |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Druk de Grote Aluminium Automatische Demoulding
| Naam: | Grote het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs |
|---|---|
| Druk: | Lage Druk |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Van het de Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium Vervangstukken van het de Vorm de Industriële Meubilair
| Productnaam: | Het Afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |

