Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum gravity die casting ] bij elkaar passen 121 producten.
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Verloren schuim Aluminium gietproces Lage druk en zwaartekracht gietproces
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
|---|---|
| Verpakking: | Houten kisten, dozen, pallets, enz. |
| Grootte: | Op maat |
Persoonlijke aluminium gietwerk Permanente gietwerk Aluminium gietwerk met lage druk
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Hardware Hoogprecisie Aluminium Lage Druk Gietgietwerk
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Yl102 van het Afgietselproducten van de Aluminiummatrijs de Lage Drukoem Aangepast ODM
| Naam: | Het Afgietselproducten van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Yl102 Aluminiumlegering |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
Gravity Low Pressure Aluminium Die Cast Mold Aanpasbaar
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering, de Vormenthermische behandeling van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
De autodelen al6061 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk Geleide Lichte Huisvesting
| Productnaam: | de matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Productmateriaal: | Al6061, yl102 |
| Aangepast: | ja |
De betrouwbare van de de Ernstmatrijs van het Aluminiumaluminium het Afgietsel Vlotte Oppervlakte eindigt
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| proces: | Gieten |
| voordelen: | Hoge Nauwkeurigheid; Betere het Gieten Treksterkte |
OEM New Energy van het de Matrijzenafgietsel van de Motorhuisvesting van de het Aluminiumvorm de Lage Druk
| Productnaam: | New Energy-Motorhuisvesting |
|---|---|
| Type: | Lage Drukafgietsel |
| Eigenschap: | Hoge Precisie |

