Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 270 producten.
De auto het Afgietselvormen van het Delen Opnieuw te gebruiken Metaal, de Vormenboete van het Douaneafgietsel eindigen
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterija356 A319 Aluminium het Afgietseldelen als Tekening
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De lage Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het Onderhoudsaluminium
| Naam van het product: | De Vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Ontvormen: | Automatisch |
Het Metaal Gietende Hulpmiddelen Automatische Demoulding van het lage Drukaluminium
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Metaalkleur: | Zwart metaal |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Laag Onderhoud van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van het de Gietvormaluminium van aluminiumCilinderkoppen de Matrijzenafgietsel 50,000-100,000 Schoten
| productnaam: | Het Afgietsel van het ernstmetaal |
|---|---|
| Vorm: | EPS |
| Toepassing: | Autodelen |
De Lage Drukmetaal van de aluminiumlegering het Gieten Hulpmiddelen Hoge Precisie het Machinaal bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Duurzame van het de Matrijzenafgietsel van de Aarddruk de Vorm gemakkelijk Geassembleerd Dimensionale Stabiliteit
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
|---|---|
| Metaalkleur: | Zwart metaal |
| Demoulding: | Automatische |
Van de de Drukmatrijs van het metaalaluminium van het Afgietselvorm 500000-1000000 het Leven van de de Schotenvorm
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |

