Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 266 producten.
Van het het Blok de Gietende Zand van de lage Drukcilinder Gietende Delen 50.000 Schoten
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Vormtype: | De Vorm van het zandafgietsel |
| Productmateriaal: | Staal |
De anodiserende Tuimelende Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het 10000 Schotenaluminium
| Type: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Metaalkleur: | Black metal |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Low Pressure Aluminum Molding Permanent Mold Die Casting Mould Factory
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Adc12a380 Opnieuw te gebruiken Gietend Aluminium in de Lage druk van Staalvormen
| Productnaam: | Gietend Aluminium in Staalvormen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
OEM Verloren Vormen van het Schuimafgietsel, van het de Vormwater van het Matrijzenafgietsel de Drijvende kracht van de Pompdelen
| productnaam: | Multiholtevorm |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
OEM Verloren Vormen van het het Metaalafgietsel van de Schuim Gietende Douane, de Vorm van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Custom Rapid Prototype Tooling Die Casting Molding Auto Parts Aluminium Car Bumper Mold
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
OEM Factory Die Casting Service High Precision Pressure Casting Parts Aluminum Die Casting Tooling
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Motoronderdelen laagdrukgegooid Customized Aluminium Alloy Die Gegooid Met Gemiddelde Wanddikte 3 mm
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |

