Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 266 producten.
Heat Treatment Sand Casting Mould Clutch Housing
| Naam van het product: | De Vorm van het zandafgietsel |
|---|---|
| Toepassing: | Koppelingshuis |
| Ontvorming: | Automatisch |
Op maat gemaakte transmissie klep lichaam Automotive onderdelen Mould
| Ontvorming: | het lichaam van de transmissieklep |
|---|---|
| Levensduur van schimmels: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Gegote aluminium motor zijkantdekker Motor zijkantdekker
| Productnaam: | Motorzijdebedekking |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Levensduur van schimmels: | 50,000-100,000 schoten |
Autoonderdelen Mould Design Maker Customise Service Autoonderdelen ABS High Precision Molding
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Uitgebreide polystyreenvorm / Styrofoamvorm / EPS-schuimvorm Aanpasbaar
| Naam van het product: | EPS Schuimvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Certificering: | ISO9001 |
Automatische transmissie van aluminium auto-onderdelen
| Naam van het product: | Valve-carrière |
|---|---|
| Type: | Gewone zandgieten |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |

