Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 270 producten.
De ruwe Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de Ontwerpdruk
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | CAR |
Motorbehuising Aluminium gietgietvorm
| Productnaam: | Motorhuisvesting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De Weerstand van de de Vormcorrosie van de hoge PrestatiesCilinderkop met het Proces van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| proces: | zwaartekracht gieten |
| Toepassing: | AUTO |
Van het de Matrijzenafgietsel van de corrosieweerstand Gemaakt het Hulpmiddelontwerp met DISA-Vorm
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Type: | DISA |
| Toepassing: | AUTO |
De betrouwbare van de het Aluminiumernst van het Douanemetaal van het de Matrijzenafgietsel Vlotte Oppervlakte eindigt
| Assortiment: | hardware, auto |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
H13 van het de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumdruk de Productenstep IGS Tekening
| Productnaam: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Aangepast: | JA |
| Demoulding: | automatisch |
Laag van het de Matrijzenafgietsel van de Onderhoudsdruk de Vormaluminium die het Gieten Thermische behandeling machinaal bewerken
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Type: | Verloren schuimafgietsel |
| Toepassing: | AUTO |
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
De auto Opnieuw te gebruiken Vormen van het Metaalafgietsel, de Vormen van het Douaneafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Het Afgietselvormen van het veelzijdigheids Opnieuw te gebruiken Metaal, de Vormen van het Douaneafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |

