Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ low pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 266 producten.
Industriële Zilveren Afgietselvormen, gemakkelijk Geassembleerde het Afgietselvorm van de Drukmatrijs
| Naam van het product: | smelting van metalen mallen |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Het geschotene Ontploffingsstep Afgietsel van de de Drukmatrijs van het Tekeningsaluminium
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
CNC die van de Vormennew energy van het Aluminiumafgietsel de Batterijdekking machinaal bewerken
| Productnaam: | New Energy-Batterijdekking |
|---|---|
| Type: | De Vormen van het aluminiumafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Op maat gemaakte gietstukken van aluminiumlegering voor motorblokken
| Productnaam: | Onderdelen voor motoren |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Aluminiumclutch voor het gieten van permanente malen onder lage druk
| Naam van het product: | Aluminium voor het gieten van permanente vormen |
|---|---|
| aangepast: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal: | Aluminium |
Durable Die Cast Aluminum Tooling Customized Mold Aluminum Machinery Equipment Housing Parts
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Cnc die de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumlegering voor Autodelen machinaal bewerken
| Gewicht: | 1-100kg |
|---|---|
| Casting methode: | Casting |
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
Zand die van de de Drukmatrijs van DIN AISI ASTM het Afgietselvorm vernietigen
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken, de Vormen van het Douaneafgietsel voor Cilinderkop
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| proces: | zwaartekracht gieten |
| Toepassing: | AUTO |
Van de het Aluminiumernst van het douanemetaal van het de Matrijzenafgietsel de Hardheidseps Hoog Materiaal
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
|---|---|
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
| Metaalkleur: | Zwart metaal |

