Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ housing aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 818 producten.
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
De Vorm die van het lage Drukaluminium, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Sterk aangepast aluminium legering gieten waterpomp lichaam behuizing
| Naam: | Housing van de waterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële sector |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Het Afgietselvormen van het hardheidsaluminium, Diy-de Hoge Werkende Temperaturen van de Afgietselvorm
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
De industriële Verloren Vormen van het Schuimafgietsel, Oem die Hoge Nauwkeurige Vormgrootte gieten
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Fijn beëindig Aluminiumlegering het Gieten met 0,005 - 0.01mm het Machinaal bewerken Tolerantie
| Mould Life: | 500.000-1.000.000 foto 's |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de gemakkelijk Geassembleerde Vormen van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Kneedbare Gietende het Aluminiumvorm die van het Ijzerzand Aangepast Ontwerp maken
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Ruwe het Aluminium gemakkelijk Geassembleerd van de Ontwerp Permanente Vorm Gietende Duurzame Aard
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Mould Life: | 50,000-100,000 schoten |

