Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ housing aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 803 producten.
OEM Custom Metal Aluminium Die Casting Low Pressure Casting Mold Factory
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Het hoge Afgietsel van de de Vormmatrijs van het Hardheidsaluminium, de Vorm Lage Kosten van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Duurzaam Auto Permanent Vorm Gietend Aluminium voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Die Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Automatische |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Het Metaal Gietende Hulpmiddelen van de aluminiumlegering met Tarief van de het Proces het Lage Mislukking van het Matrijzenafgietsel
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Assortiment: | Autodelen, Motorfiets |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, Permanente Vorm die ISO 9001 gieten
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
Gebruikend de Matrijzenafgietsel die met lange levensuur van de Aluminiumernst Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Van de het Aluminiumernst van de hardwareauto de Matrijzenafgietsel Automatische Demoulding ISO 9001
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
OEM de Matrijzenafgietsel van de Aluminiumernst voor het Machinaal bewerken van Motorfiets Autovervangstuk
| Naam van het product: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatische |
Het Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de drukmatrijs, het Permanente Vorm Gieten voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Professionele gietvormen voor het gieten van metaal op basis van aluminiumlegering
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Vormmateriaal: | 738H |

