Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ housing aluminium die casting mould ] bij elkaar passen 803 producten.
Auto de Delenvorm van het hardwarealuminium voor Automobiele Delen ISO 9001
| Demoulding: | Automatische |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
De automatrijs goot Autodelen vormt het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Hydrogeneergie motor behuizing HICE auto onderdelen vorm
| Productnaam: | Housing voor waterstofmotoren |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Fijn beëindig het Permanente Vorm het Gieten de Vormleven van Aluminium 50000-100000 Schoten
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
De professionele van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel Efficiency van de de Weerstands Hoge Productie
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoog Stijfheidsmatrijs Gegoten Aluminium die Gemiddelde Muurdikte >3mm bewerken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Rechte van het de Kleplichaam van de Typebol van het de Matrijzenafgietsel van het het Hulpmiddelontwerp Hoge Nauwkeurige de Vormgrootte
| Naam van het product: | De rechte Fabrikant van het de Kleplichaam van de Typebol |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
De Legerings Gietende Componenten van het Al5052al6061 Aluminium voor Automobielindustrie
| Productnaam: | De Gietende Componenten van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Type: | Verloren Schuimafgietsel |
| Demoulding: | Automatisch |
De duurzame Vormen van het Metaalafgietsel, Permanente Vorm voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Afgietsel van de de Ernst het Permanente Vorm van motorfietscomponenten OEM/ODM
| NAAM: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | Motorfietscomponenten |

