Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 324 producten.
Motorhuisvorm Die Cast Aluminium Alloys Low Pressure
| Naam van het product: | Motorbehuizingsvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling: | Warmtebehandeling |
Van de de Lage Drukmatrijs van de aluminiumlegering van de het Afgietselvorm het Voorkader voor Auto
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Aluminium het Gieten van het de Matrijzenafgietsel van de Delendruk CNC van de de Vormgieterij het Machinaal bewerken
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
CNC die van de de Drukmatrijs van A360 ADC12 het Afgietselvorm machinaal bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | A360 ADC12 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Adc12a380 Opnieuw te gebruiken Gietend Aluminium in de Lage druk van Staalvormen
| Productnaam: | Gietend Aluminium in Staalvormen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Het hoge het Machinaal bewerken Tolerantiematrijs Gegoten Aluminium Bewerken voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De Vormen van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | Zandvorm |
Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, Dimensionale de Vormstabiliteit van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
EPS de Materiële het Afgietselvorm van de Drukmatrijs assembleerde gemakkelijk Duurzaam Aard Ruw Ontwerp
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |

