Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 324 producten.
OEM-metalen onderdelen Custom CNC-aluminium metalen spuitgietonderdelen Gietgietvormvorm maken
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Schimmelmateriaal: | 738H |
Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de aluminium Lage Druk 50,000-100,000 Schoten
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de lage Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het verticale Schachtdoos Matrijs Gegoten Bewerken, de Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
|---|---|
| Modus vormgeven: | Die Casting |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Van de het Aluminiummatrijs van Pdchpdc het Afgietselvorm die Lage Druk bewerken
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Eigenschap: | Lage Druk |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de de Vertoningsdruk van de zandkern van het de Matrijzenafgietsel van het de Vorm het Lage Onderhoud Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatische |
De koude van de het Aluminiumdruk van de Kerndoos van het de Matrijzenafgietsel Oppervlakte van de de Vormthermische behandeling
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Modus vormgeven: | Die Casting |
De auto het Afgietselvormen van het Delen Opnieuw te gebruiken Metaal, de Vormenboete van het Douaneafgietsel eindigen
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | de vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |

