Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 312 producten.
Metalen gieterij Permanente LCPD Druk Gietvorm Aluminium Auto Mould Automobile
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Op maat gemaakte verwerking Nieuwe energie Automobil Die Casting Aluminium Alloy Die Casting Machine Mould
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
LPDC motoronderdelen voor laagdrukgietvormen
| Productnaam: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | LPDC |
Aluminiummateriaal laagdrukgegooid voor hoogprecisie-motoronderdelen
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Het lage Afgietsel die van de de Ernstmatrijs van het Onderhoudsaluminium Hardheid >HRC45 gebruiken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die Hoge Werkende Temperaturen bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Naar maat gemaakte het Afgietselvorm A360, Adc12-Aluminium van de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
Van het de vormaluminium van het pomplichaam van het de Matrijzenafgietsel de Vorm Hoge Nauwkeurigheid voor Autodelen
| proces: | precisie spuitgieten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Service: | OEM Aangepast ODM |
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De Vorm die van het lage Drukaluminium, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |

