Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ high pressure aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 312 producten.
Automatrijs Gegoten Aluminium die het Geschikte Vorm Leegmaken voor Machinesdeel bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Permanente ISO 9001 het Afgietselvorm van het Lage Drukaluminium
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
Van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumdruk van de de Vormthermische behandeling de de Oppervlakteboete eindigt
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | automatisch |
Lage het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Koude het Aluminiumvorm die van de Kerndoos, de Vormen Ruw Ontwerp van het Douaneafgietsel maken
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | anticorrosief |
Het Afgietselvormen van de hoge Prestatiesdouane, de Vormenthermische behandeling van het Aluminiumafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Drukmatrijs van het douaneontwerp de Componenten die van de het Afgietselvorm Deel machinaal bewerken
| Merknaam | Liushi |
|---|---|
| Model Number | Low Pressure Aluminum Casting Mold |
ACD10 van de het Afgietselvorm van de drukmatrijs de Verlichting Componets Moto Accessoies
| Productnaam: | ACD10 het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Assortiment: | Industrieel, meubilair |
Van de het Aluminiummatrijs van het machinehoofdeinde van de het Afgietselvorm Weerstand van de de Kleurencorrosie de Aangepaste
| Productmateriaal: | Aluminium |
|---|---|
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
| De dienst: | OEM Aangepast ODM |
ODM OEM Permanente A356 van de het Afgietselvorm van de Drukmatrijs het Meubilair Industriële Delen
| Productnaam: | A356 het Afgietselvorm van de Drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | A356 A360 |
| Demoulding: | Automatisch |

