Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ durable aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 596 producten.
OEM-metalen onderdelen Custom CNC-aluminium metalen spuitgietonderdelen Gietgietvormvorm maken
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Schimmelmateriaal: | 738H |
Professionele gietvormen voor het gieten van metaal op basis van aluminiumlegering
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Vormmateriaal: | 738H |
OEM Custom Metal Aluminium Die Casting Low Pressure Casting Mold Factory
| Naam van het product: | LPDC lage druk gietgietvorm |
|---|---|
| Toepassing: | Motordelen |
| Druk: | Lage druk |
Hoog van het de Matrijzenafgietsel van de Stijfheids Permanent Vorm van het het Hulpmiddelontwerp Laag de Mislukkingstarief
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
|---|---|
| Assortiment: | Auto, Hardware |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
De matrijs goot het Auto Geschikte de Vorm van de Delenvorm Leegmaken voor Machinesdelen
| productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Hoge Prestatiesmatrijs Gegoten Aluminium die het Anticorrosieve Langere Leven bewerken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Het verticale Schachtdoos Matrijs Gegoten Bewerken, de Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel
| artikel: | De Vorm van het voertuig |
|---|---|
| Modus vormgeven: | Die Casting |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Het betrouwbare Hardwarematrijs Gegoten Aluminium die Vlotte Oppervlakte bewerken beëindigt ISO 9001
| Demoulding: | Automatisch |
|---|---|
| Het vormleven: | >1.000.000 schoten |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Van de de Vertoningsdruk van de zandkern van het de Matrijzenafgietsel van het de Vorm het Lage Onderhoud Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatische |

