Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ durable aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 596 producten.
Aluminium het Gieten van het de Matrijzenafgietsel van de Delendruk CNC van de de Vormgieterij het Machinaal bewerken
| Naam van het product: | Multi holte schimmel |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
OEM Custom High Pressure Aluminum Die Casting Parts Permanent Mold Casting Services
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Polijsten, zandstralen, schilderen, anodiseren, galvaniseren, enz |
EPS de Materiële het Afgietselvorm van de Drukmatrijs assembleerde gemakkelijk Duurzaam Aard Ruw Ontwerp
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Verloren het Afgietselvormen van de Schuim Gietende Douane, Dimensionale de Vormstabiliteit van het Matrijzenafgietsel
| Naam van het product: | Cilinderkopvorm |
|---|---|
| Op maat: | Ja |
| Demoulding: | Automatische |
Duurzame van het de Matrijzenafgietsel van de Aarddruk de Vorm gemakkelijk Geassembleerd Dimensionale Stabiliteit
| Assortiment: | autodelen, Industriële motorfiets, licht, meubilair |
|---|---|
| Metaalkleur: | Zwart metaal |
| Demoulding: | Automatische |
Laag Onderhoudsmatrijs Gegoten Aluminium die 50000-100000 het Leven van de Schotenvorm bewerken
| Naam van het product: | Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken |
|---|---|
| Functie: | anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Productnaam: | Aluminium-gravitatie-gegooid |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Standaard: | Cliëntspecificatie |
De duurzame Vormen van het Metaalafgietsel, Permanente Vorm voor Automobiele Vervangstukken
| Naam van het product: | Vorm van aluminium de Autodelen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |

