Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ durable aluminum die casting mold ] bij elkaar passen 596 producten.
Anticorrosieve het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Product: | Voertuigvorm |
|---|---|
| Het gestalte geven van Wijze: | Matrijzenafgietsel |
| Productmateriaal: | Aluminium |
Van het de Vormaluminium van de A356a383 Cilinderkop het Gegoten de Vorm Matrijs Maken
| Productnaam: | aluminiummatrijs het gegoten vorm maken |
|---|---|
| Toepassing: | Auto |
| Vormmateriaal: | A356 A383 |
Van het het Aluminiummetaal van HRC45 A357 van het Afgietselvormen de Cilinderkopdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Van het het Aluminiummetaal van ADC10 ADC12 A380 van het Afgietselvormen de Machinesdelen
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het aluminiummetaal |
|---|---|
| Functie: | Anticorrosief |
| Vormmateriaal: | EPS |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterijadc12 Aluminium het Afgietselvormen 4mm Muurdikte
| Productnaam: | De Vormen van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Het vormleven: | 50,000-100,000 schoten |
Op maat gemaakte machineonderdelen Metalen Aluminiumlegeringen Schimmel Gietgietgiet Service
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Vormingsmodus: | Plastic injectievorm |
| Vormmateriaal: | 738H |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering, de Vormenthermische behandeling van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium eindigt de de Vorm Vlotte Oppervlakte gemakkelijk Geassembleerd
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
Op maat gemaakte aluminium gietgietvorm voor auto-motoronderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Autoonderdelen Gravity Alloy Aluminium Die Casting Mold
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |

