Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom processing aluminum alloy casting ] bij elkaar passen 548 producten.
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Van het Afgietselvormen ADC12 A380 van het hoge Precisiemetaal het Aluminiumlegering
| Productnaam: | Het Afgietselvormen van het hoge Precisiemetaal |
|---|---|
| Materiaal: | Het Aluminium van ADC12 A380 |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
OEM Custom Aluminum Die Casting Parts Permanent Mold Casting Services
| Productnaam: | permanent vormafgietsel |
|---|---|
| Het demonstreren: | Automatisch |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Afgietsel van de de Kamermatrijs van de aluminiumlegering A360 3#Zamak het Hete
| Productnaam: | Het hete Afgietsel van de Kamermatrijs |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Adc-10 de Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering het Mechanische Materiaal van het Productieproces
| Productnaam: | Matrijzenafgietsel Productieproces |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Demoulding: | Automatisch |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Productnaam: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gemiddelde wanddikte: | > 3 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Pools. Geëtst. Textuur |
Aluminum Alloy Die Casting Tooling Custom Non-Standard Mold High Precision
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium Afgietsel van het de Delenvorm Verloren Schuim het Auto
| productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
Van de het Aluminiummatrijs van de A356t6 Thermische behandeling van het Afgietselproducten de Delen van Motocycle Sapre
| productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Toepassing: | Metaalhardware, Auto |

