Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom processing aluminum alloy casting ] bij elkaar passen 550 producten.
Aluminiumlegeringen Verloren schuim gieten voor motorpompondelen
| Productnaam: | Verloren Schuimafgietsel |
|---|---|
| Materiaal van het product: | Aluminiumlegering |
| Ontvorming: | Automatisch |
Automotive zandgietvormen voor componenten van aluminiumlegering
| Naam van het product: | Zandgietwerk |
|---|---|
| Applicatie: | Hardware, auto |
| Ontvormen: | Automatisch |
De aangepaste Gietende Vervangstukken en de Vormen van de Aluminiumlegering voor Autoindustrie door Verloren Schuim het Gieten Proces
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Metaal |
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
De Vormen van het metaalafgietsel voor Gieterij Aangepast van het het Zand Gietend Aluminium van Metaaldelen de Legeringsafgietsel
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
ISO-Vormen van het het Zandafgietsel van de Aluminiumlegering de Gietende van Cilinderkop voor Gieterij
| Productnaam: | De Vorm van het metaalafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >4mm |
| Demoulding: | Automatisch |
EPS Materiële 5052 het Instrument van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs Verpakking
| Vormmateriaal: | EPS |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Type:: | EPS Schuimvorm |
De Injectie van de aluminiumlegering ADC10 EPS het Vormen de Boete eindigt
| Type: | EPS Injectie het Vormen |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| aangepast: | Ja |
Naar maat gemaakte het Afgietselvorm A360, Adc12-Aluminium van de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
Van de het Schuimvorm V6 van de aluminiumlegering Profiel Verloren de Cilinderdelen
| Materiaal: | profiel van aluminiumlegering |
|---|---|
| Certificering: | ISO, ISO 9000 |
| Ontvormen: | Automatisch |
Aluminiumlegeringsgietvorm Aluminiumproducten op maat
| Productnaam: | het afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Op maat: | - Ja, dat klopt. |
| Ontvorming: | Automatisch |

