Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom processing aluminum alloy casting ] bij elkaar passen 550 producten.
Achterste behuizing Schimmel Aluminium Gietoppervlak Afwerking
| Naam van het product: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Type: | Achterhuisvorm |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid |
OEM Customized Aluminium Die Casting Electric Motor Housing Of Auto Spare Motor Pump Engine Parts
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Custom Aluminium OEM Cast Part Auto Product Alloys Die Casting Accessories
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Op maat gemaakte aluminium gietgietvorm voor auto-motoronderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Van het het Zand Gietende Proces van het Astma356 B390 Aluminium Kleine het Aluminiumdelen
| Productnaam: | aluminiumzand het gieten proces |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Demoulding: | Automatisch |
CNC Draaibank die ADC12-het Afgietselvorm machinaal bewerken van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | ADC12 aluminium spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | ADC12 Aluminium |
| Demoulding: | Automatisch |
Legeringen met grote trekspanning van het Sterktea380 de Matrijs Gegoten Aluminium
| Productnaam: | Matrijs Gegoten Aluminiumlegeringen |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Tolerantie 0.010.05mm het Afgietsellegeringen van de Aluminiummatrijs voor Automobiele Medisch
| Productnaam: | Het Afgietsellegeringen van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Tolerantie: | Tolerantie 0.010.05mm |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Hoge Precisie 6063 van het de Matrijzenafgietsel van het Legeringsaluminium de Lichte Inrichting/Lampdekking
| Productnaam: | 6063 de Matrijzenafgietsel van het legeringsaluminium |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Productmateriaal: | 6063 |
Van de de Legeringsmatrijs van het A380a360 Aluminium van de het Afgietsel de Enige Holte Autovervangstukken
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A380 A360 ADC12 |
| Productmateriaal: | Aluminium |

