Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ custom aluminum oem cast part ] bij elkaar passen 895 producten.
De professionele Weerstand van de de Vormcorrosie van het Matrijzenafgietsel met het Bewerken Ontwerp
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
De professionele Vorm van de Douane Hoge Precisie met CNC die ISO 9001 machinaal bewerken
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Hoge Nauwkeurige Diy-Afgietselvorm, Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken voor Machinesdeel
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Het hoge Ontwerp van het het Afgietselhulpmiddel van de Stijfheidsmatrijs, de Vormenboete van het Aluminiumafgietsel eindigt
| Naam van het product: | Het afgietsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Vormmateriaal: | EPS |
| Toepassing: | hardware, auto |
Permanente ISO 9001 het Afgietselvorm van het Lage Drukaluminium
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| Assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
Afgietsel van de de Ernst het Permanente Vorm van motorfietscomponenten OEM/ODM
| NAAM: | Afgietsel van de ernst het Permanente Vorm |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Toepassing: | Motorfietscomponenten |
De matrijs goot het Auto Geschikte de Vorm van de Delenvorm Leegmaken voor Machinesdelen
| productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Naar maat gemaakte het Afgietselvorm A360, Adc12-Aluminium van de Drukmatrijs
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
| assortiment: | Industrieel licht, meubilair |
OEM ODM van de het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs van de Productenauto's de Koppelingshuisvesting
| Productnaam: | Het Afgietselvorm van de aluminiummatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | 6063 |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de de Delendruk van ADC12 A380 de Automobiel van het de Matrijzenafgietsel van het de Vormaluminium Achtersteun
| Productnaam: | De automobielvorm van het de Matrijzenafgietsel van de Delendruk |
|---|---|
| Materiaal: | Adc12 A380 |
| Assortiment: | Industrieel licht, meubilair |

