Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ auto aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 709 producten.
Op maat gemaakte onderdelen van gegoten aluminium met gegoten aluminium schelp
| Productnaam: | de vorm van het de matrijzenafgietsel van het douanealuminium |
|---|---|
| QC Systeem: | 100% inspectie vóór verzending, product OK percentage 99,8% |
| Tekening: | Voorzien door de klant, of ontwerp volgens het monster |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het hoge Precisiealuminium voor Elektronika, Meubilair
| Productnaam: | De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het lage Drukaluminium |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Ontvormen: | Automatisch |
Van de de Drukmatrijs van het douaneontwerp de Componenten die van de het Afgietselvorm Deel machinaal bewerken
| Merknaam | Liushi |
|---|---|
| Model Number | Low Pressure Aluminum Casting Mold |
Van de de Ernstmatrijs van het gieterija356 A319 Aluminium het Afgietseldelen als Tekening
| Productnaam: | De Matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
De matrijs goot het Auto Geschikte de Vorm van de Delenvorm Leegmaken voor Machinesdelen
| productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Functie: | Anticorrosief |
Auto-onderdelen Hardware Stalen gietstukken Niet-standaard metalen gietvormen op maat
| Productnaam: | Metalen gietvormen |
|---|---|
| Proces: | Gietwerk + Bewerking (indien nodig) + Oppervlaktebehandeling |
| Vormmateriaal: | 738H |
De auto het Afgietselvormen van het Delen Opnieuw te gebruiken Metaal, de Vormenboete van het Douaneafgietsel eindigen
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |
Lage van het Afgietselvormen van de Onderhoudsdouane het Aluminiumvorm die Thermische behandeling maken
| Productnaam: | Het Afgietsel van de aluminiummatrijs het Bewerken |
|---|---|
| Type: | Gewoon Zandafgietsel |
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
Van de de Ernstmatrijs van het lage Druk eindigt Cnc Machinaal bewerkte Aluminium Oppervlakte van de het Afgietseldouane
| Productnaam: | cnc machinaal bewerkt de matrijzenafgietsel van de aluminiumernst |
|---|---|
| Aangepast: | Ja |
| Het gebruiken van Hardheid: | >HRC45 |
Van de de Vertoningsdruk van de zandkern van het de Matrijzenafgietsel van het de Vorm het Lage Onderhoud Langere Leven
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | thermische behandeling |
| Demoulding: | Automatische |

