Alle producten
-
Het afgietsel van de aluminiumlegering
-
Het Afgietselvorm van de drukmatrijs
-
smelting van metalen mallen
-
Aluminium gegoten matrijs
-
EPS Schuimvorm
-
Verloren Schuimvorm
-
De Vorm van het zandafgietsel
-
permanente mal gieten aluminium
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Matrijs het Gegoten Aluminium Bewerken
-
Autodelenvorm
-
Multi holte schimmel
-
Cilinderkopvorm
-
hoge precisievorm
-
De snelle 3d Drukdienst
-
Greg HenkDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben. -
Lionel LoboGoed bedrijf met de aardige dienst en hoog - kwaliteit en hoge reputatie. Één van onze betrouwbare leverancier, goederen is geleverd in time en aardig pakket.
zoekwoorden [ auto aluminium die casting mold ] bij elkaar passen 709 producten.
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het precisiealuminium voor Automobiele Vervangstukken
| Productnaam: | De vorm van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Gemiddelde Muurdikte: | >3mm |
| Het vormleven: | 500,000-1,000,000 schoten |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van het vervangstukkenaluminium voor Auto-industrie
| Vormtype: | Afgietselvorm |
|---|---|
| Vormstandaard: | HASCO, DME |
| Materiaal: | Aluminium |
Op maat gemaakte aluminium gietvorm met hoge sterkte, warmtebehandeling en langere levensduur voor industriële toepassingen
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
Van de de Buismatrijs van de tractorschoorsteen van de het Afgietselvorm Tarief van de het Ontwerp het Hogere Productie
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Vormmateriaal: | Aluminium |
Aluminium Tooling Making Metal Aluminum Alloy Parts Cast Makers Custom Mould Die Casting Mold
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
OEM ODM Custom Hoogdruk Aluminium Die Casting Mould Alloy Mould Voor Autoonderdelen
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
Hoge precisie aangepaste aluminium gietvorm voor metalen onderdelen
| Productnaam: | Het bewerken |
|---|---|
| Functie: | Anti -corrosie |
| Schimmelmateriaal: | Aluminium |
De lage Druk galvaniseert OEM het Afgietselvorm van de Aluminiummatrijs
| Productnaam: | Autodelenvorm |
|---|---|
| Vormmateriaal: | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Thermische behandeling |
Custom Rapid Prototype Tooling Die Casting Molding Auto Parts Aluminium Car Bumper Mold
| Casting methode: | Casting |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 0,1 mm - ± 0,5 mm |
| Tekeningformaat: | PDF, DWG, IGS, STP, ENZ. |
De Vorm van het de Matrijzenafgietsel van de aluminiumlegering, de Vormenthermische behandeling van het Metaalafgietsel
| Naam van het product: | Het Afgietselvorm van de drukmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatische |

